Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Mobilní reklama

Stále více lidí si kupuje smartphone, tráví spoustu času používáním mobilních aplikací a procházením internetu z mobilního zařízení. Obrovským způsobem tak roste prostor pro propagaci. Nečekejte a využijte tento potenciál pro propagaci vaší mobilní aplikace nebo zvýšení prodejního výkonu webu.

  • Připravíme pro vás reklamní kampaně odpovídající specifikům způsobu používání vyhledávače z mobilu.
  • Reklamu zaměříme přesně na vaši cílovou skupinu.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
272 763 111

Proč se věnovat mobilům

Očekává se, že v roce 2015 proběhne přes mobily 8 % obchodů. Přestože jsou mobily nejrychleji rostoucí platformou v ČR, 79 % webů zatím nemá pro mobily optimalizovaný web. Zahrnete-li mobily do své marketingové strategie, získáte nejen další prodejní potenciál, ale i náskok před konkurencí.

Jak vám můžeme pomoci s mobilní propagací

  • Připravíme speciální reklamní kampaně do vyhledávání na Googlu v mobilech odpovídající specifikům způsobu používání vyhledávače z mobilu.
  • Pokud vám vaši zákazníci mají telefonovat, rozšíříme vaši reklamu o Click-to-Call možnost volání přímo z hledání. V případě omezené provozní doby telefonní linky reklamu upravíme tak, aby se telefonní číslo zobrazovalo jen ve zvolený čas.
  • Mobilní aplikaci pro iPhone nebo Android ve vyhledávání podpoříme umístěním grafické reklamy v jiných aplikacích.
  • Reklamu dokážeme i odděleně zacílit na jednotlivé platformy  (Android, iPhone, iPod, iPad, Palm webOS) i jednotlivé operátory  (Vodafone, T-Mobile, Telefónica O2).
  • Návštěvnost a výkon mobilního webu a jeho propagace dokážeme vyhodnocovat obdobně jako klasickou návštěvnost webu, například s pomocí Google Analytics.

Případová studie

721 000 prokliků reklamy, průměrná cena za proklik napříč kampaněmi 4,34 Kč, 664 000 zhlédnutí videoreklamy TrueView do konce.

O2 Czech republic - případová studie

Proč spolupracovat s H1.cz?

  • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
  • Jsme partnerem Google
  • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Display reklama

I display reklamu lze vnímat výkonově. Sestavíme optimální strategii display kampaní a připravíme vhodné kreativy. Kampaň průběžně vyhodnocujeme a optimalizujeme tak, aby co nejvíce podpořila vaše obchodní cíle.

Správa PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od H1.cz zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaně, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

PPC audit

Propagujete svůj web pomocí PPC kampaní, ale nejste si jisti jejich efektivitou? Nechte si kampaně detailně zhodnotit s využitím metodik sestavených na základě dlouholetých zkušeností se správou a optimalizací PPC kampaní.

Reklama na Facebooku

Jistě znáte jednu z nejrychleji rostoucích sociální sítí, sdružující dnes již přes 1 milion Čechů. Z pohledu marketérů je její oblíbenou součástí prostor pro placenou reklamu, tak zvané Facebook Ads.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikát Mergado

Všechny certifikáty

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.