Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

2 workshopy, 10 přednášek, 12 řečníků: Hájednička zve na šestý CopyCamp

20. květen 2016

Ve středu 8. června 2016 se už pošesté uskuteční CopyCamp, konference, která je určená nejen copywriterům a obsahovým specialistům, ale všem, kteří považují kvalitní obsah za základ dobrého marketingu. Podtitul letošního ročníku zní „Copy pod mikroskopy“, kromě přesných čísel a případových studií se v programu objeví přednášky zaměřené na osobní produktivitu, ale i kreativní workshopy.

Program CopyCampu odstartuje před desátou dopolední Filip Kahoun, CEO Hájedničky, s příspěvkem o emocích v copywritingu. Následně ho na pódiu vystřídá analytik Luboš Květ s přednáškou o vyhodnocování obsahu plnou čísel. O propojení oborů SEO, UX a copywritingu pak povypráví dvojice Pavel Ungr a Honza Kvasnička. Dopolední program zakončí kreativní půlhodinka s lektory improvizace.

Další blok přednášek jsme potom zaměřili na jednotlivé žánry copywritingu. Martin Brablec bude mluvit o vzrušujícím nudném obsahu na webu, Tomáš Houska o facebookových aktivitách Českého olympijského výboru, Barbora Šťastná o svém blogu,“ přibližuje odpolední program Lucie Štěrbová z H1.cz.

Z úst Pavla Kropáčka si účastníci konference poslechnou, jak je to s právními limity textů, Daniel Gamrot nabídne způsoby, jak zvýšit osobní produktivitu, a Janek Rubeš poodhalí zákulisí vzniku jeho videosérie o pražských taxikářích.

Letošní CopyCamp jsme chtěli obohatit i o přednášky, které se netýkají jen samotného obsahu, ale i procesu jeho tvorby,“ vysvětluje Lucie Štěrbová. „Proto jsme oslovili odborníka, který bude mluvit o osobní produktivitě, nebo Andreu Moličovou a Tomáše Jirečka, kteří naučí, jak nastartovat kreativitu.

Oproti předchozím letům mohli organizátoři, díky kapacitně velkorysému prostoru, výrazně navýšit počet vstupenek. I tak jich je necelé tři týdny před začátkem akce prodaných více než 80 %. Podrobné informace o programu a vstupenkách najdete na www.CopyCamp.cz.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikát Mergado

Všechny certifikáty

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.