Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

H1.cz expanduje s Kulinou do Polska a Maďarska

24. listopad 2015

Internetová agentura H1.cz prohlubuje spolupráci se společností Kulina. Provozovatel internetového obchodu www.kulina.cz a specialista na značkové kuchyňské vybavení vstupuje na polský a maďarský trh a jako klíčového partnera pro svou expanzi si vybral agenturu H1.cz

Společnost Kulina si expanzi naplánovala na závěr roku – a to kvůli zvýšené předvánoční poptávce po zboží do kuchyně a potřebách pro stolování. Na začátku listopadu tak spustila polský web, maďarské stránky spustí počátkem prosince. Klíčové pro rychlý a především úspěšný vstup značky na nové trhy budou online aktivity - programatický nákup reklamy prostřednictvím platformy Xaxis, reklamní kampaně ve vyhledávací síti Google a kampaně na Facebooku.

„Před dvěma lety jsme s agenturou H1.cz začali marketingově podporovat nově spuštěnou slovenskou verzi obchodu Kulina.cz. Dopad těchto aktivit byl pozitivní, obrat na Slovensku roste rychlým tempem. Proto jsme se rozhodli, že zkusíme stejný recept použít i na další východoevropské trhy. Aktuálně začínáme v Polsku a Maďarsku,“ říká Zbyšek Pertlíček, zakladatel společnosti Kulina.

„Věříme, že agentura H1.cz po několika letech vzájemné spolupráce rozumí naší strategii, cílové skupině i charakteru našeho zboží a dokáže tento model úspěšně přenést i na nové trhy. Cílem je rychlý růst. Chceme využít jak naši exkluzivní nabídku značkového zboží, tak naše skladové a logistické možnosti, a zajistit si tak významný růst celé společnosti v následujících letech,“ dodává pan Pertlíček.

V průběhu dosavadní tříleté spolupráce mezi Kulinou a H1.cz se tržby českého e-shopu zvýšily o více než 27 %. Při vstupu do Polska a Maďarska oba partneři zúročí především zkušenosti z rozjezdu slovenské verze e-shopu.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.