Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Optimalizace firemní prezentace v katalogu Firmy.cz

Katalog Firmy.cz společnosti Seznam představuje velmi důležitý zdroj návštěvnosti firemních webů. Využívá jej bezmála půl milionu českých firem. Seznam nabízí v rámci tohoto katalogu řadu placených služeb, díky kterým se pro vás Firmy.cz mohou stát nejen nejvýznamnějším zdrojem návštěv, ale i serverem, který přivádí mnoho nakupujících zákazníků.

 • Získáte konkrétní doporučení vedoucí k efektivnějšímu využívání katalogu. 
 • Skrze Firmy.cz získáte další relevantní návštěvníky a zákazníky.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
272 763 111

Kdo optimalizaci zápisu na Firmy.cz využije

Optimalizaci ocení e-shopy a weby s rezervačními systémy (ubytování, letenky, zájezdy), ale i klasickým prodejem (elektro, kosmetika, vybavení pro zahradu) či službami (stěhování, bankovnictví, pohostinství).

Analýzu a optimalizaci primárně zaměřujeme na obchodní účinnost (sledování konverzí v Google Analytics). Doporučujeme ji ale i obsahovým nebo firemním webům bez e-shopu nebo prodejních cílů, kdy pak analyzujeme především kvalitu návštěv (indikátorem úspěchu je počet, hloubka a trvání návštěv).

Od 1. dubna 2014 je zápis do nejnavštěvovanějšího firemního katalogu Firmy.cz zdarma, vyladění firemního zápisu proto může být velkým přínosem jako pro velké, tak i ty nejmenší firmy s nižšími rozpočty.

V čem vám optimalizace pomůže

Optimalizace zápisu do katalogu Firmy.cz vám ušetří zbytečné náklady, může výrazně zvýšit návštěvnost i obrat vašeho webu.

Zápis jako takový je nyní zdarma, pokud však budete chtít být v rámci vyhledávání i kategorií více vidět, musíte si za to připlatit. Když tyto placené služby doporučují jejich přímí obchodníci, jejich nabídka může být neadekvátní a optimalizaci zbytečně prodražit.

My vám poradíme, kde peníze alokovat nejvýhodněji a kde se naopak investice nevyplatí. Najdeme aktuální nedostatky a navrhneme vylepšení k maximálnímu výkonu. Nastavíme systém sledování výkonnosti a samozřejmě zoptimalizujeme text vašeho zápisu.

Co v rámci služby dostanete

1. Analýzu dosavadního stavu

Seznámíme se s vaším oborem a aktuálním stavem zápisu. Poté zanalyzujeme jeho dosavadní účinnost a přínos vašemu byznysu.

2. Optimalizaci firemního zápisu

Firemní zápis je nyní zdarma. Proč si ho tedy nevyladit k dokonalosti? Kompletně zoptimalizujeme váš zápis a budeme sledovat jeho účinnost.

 • Upravíme zápis napříč všemi pobočkami tak, aby obsahoval aktuální informace a naplno využíval všech bezplatných možností Seznamu.ybírat kategorie i lokality, kam se nejvíce vyplatí investovat.
 • Zoptimalizujeme popis vaší činnost tak, aby text byl uživatelsky přívětivý, splňoval všechna pravidla a zároveň měl pozitivní vliv na viditelnost vaší firmy v katalogu.
 • Zapíšeme vaši firmu do všech relevantních kategorií.
 • Optimálně rozložíme vámi alokovaný rozpočet.
 • Nastavíme systém měření.
 • Doporučíme další možnosti rozvoje, např. vkládání akčních nabídek.
 • Obstaráme za vás veškerou komunikaci se Seznamem.

3. Dlouhodobou optimalizaci (placený zápis)

Pozice vaší firmy v rámci katalogu se mohou měnit každý den – a sledovat tyto změny je časově velmi náročné. Aby byl zápis na Firmy.cz dlouhodobě účinný, vyžaduje pravidelnou péči, strategickou optimalizaci a aktualizaci.

Pomůžeme vám:

 • Vybírat kategorie i lokality, kam se nejvíce vyplatí investovat.
 • Optimálně rozkládat váš rozpočet. 
 • Hlídat cílené pozice.
 • Pracovat s vašimi denními rozpočty a postarat se o jejich efektivní alokaci. 

Firmy.cz se neustále vyvíjí, Seznam přichází s inovacemi – a je nutné být neustále v obraze. S námi toto můžete pustit z hlavy! Postaráme se i o zapracování veškerých novinek a změn v katalogu vám na míru.

Proč spolupracovat s H1.cz?

 • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
 • Jsme partnerem Google
 • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Správa PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od H1.cz zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaně, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Mediální plánování

Buďte vidět na nejprestižnejších českých stránkách. Navrhneme efektivní strategii propagace vašich produktů či služeb na nejnavštěvovanějších českých webech a připravíme optimální mediální plán.

Affiliate marketing

Affiliate marketing je stále více využívány marketingový nástroj. Pro naše klienty zajišťujeme poradenství jak s přípravou programu, tak s provozem systému a akvizicí nových partnerů.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikát Mergado

Všechny certifikáty

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.