Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Čočkyshop.cz

Čočkyshop.cz má nejdelší zkušenost s prodejem kontaktních čoček přes internet v České republice, na trhu působí od roku 2005. Na skladu je k dispozici více než 11 000 položek, což umožňuje ověření dostupnosti zboží online a jeho následné rychlé doručení či osobní odběr v Praze. I přes silné konkurenční prostředí patří Čočkyshop.cz mezi přední hráče na trhu.

Cílem průběžné spolupráce s Čočkyshop.cz je zvyšování obchodní výkonnosti webu, a to zejména prostřednictvím optimalizace PPC kampaní, zlepšování výsledků z přirozeného vyhledávání a konverzních schopností webu.

Pro Čočkyshop.cz obstaráváme kompletní poradenství v oblasti internetového marketingu. V rámci PPC kampaní se zaměřujeme na optimalizaci kampaní, stejně tak jako na zkoušení dalších možností přinášejících výsledky. V oblasti SEO pracujeme na optimalizaci webových stránek cockyshop.cz a budování kvalitních zpětných odkazů. Navíc asistujeme při redesignu webových stránek, kde poskytujeme doporučení s ohledem na zvyšování výkonu stránek. Zabývali jsme se také zbožovými vyhledávači, kde jsme navrhli doporučení pro dosažení lepších výsledků.

V průběhu spolupráce došlo ke zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů, k čemuž přispělo dosažení předních výsledků ve vyhledávačích u klíčového slova „kontaktní čočky“ a dalších relevantních klíčových slov. Podobný úspěch jsme zaznamenali i v případě návštěvnosti z PPC kampaní, kde sledujeme trvalý nárůst.

Kontaktní osoba: Tomáš Galan, majitel Čockyshop.cz
Realizace: od července 2010

cockyshop.png

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikát Mergado

Všechny certifikáty

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.