Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Videa a prezentace

Podívejte se na nejnovější prezentace a videa z našich přednášek a vystoupení.

 • Copycamp2017 - Blogujte. Ale chytře! (Lucie Štěrbová)

  13. prosinec 2017

  Píšete firemní blog? A píšete ho dobře? Pro spoustu “blogerů” platí, že pro ně práce na blogu končí s poslední větou. Blog pak existuje jen proto, aby existoval. Přidaná hodnota je nulová, čtenářů málo, náklady vysoké. My se podíváme trochu za roh - a ukážeme si, jak blog chytře využít třeba v remarketingu, nebo jak na maximum vytěžit jeho SEO potenciál.

 • Copycamp2017 - Jak dokázat, že má váš obsah smysl? (Mirek Pecka)

  13. prosinec 2017

  Existují desítky rad, jak psát, aby vás čtenáři milovali. Vy podle nich píšete, ale… víte, jestli opravdu fungují? Měříte úspěšnost vašeho obsahu? Když to dokážete, pak snáze obhájíte hodnotu své práci před klientem. A zároveň se budete moci zaměřit na to, co opravdu funguje. Mirek vám ukáže, jak se na data o chování návštěvníků webu dívat a - když budou ty Vánoce – věnuje vám nástroj, který vyhodnocování obsahu maximálně usnadní.

 • Copycamp2017 - Automatické texty vs. copywriteři (Vláďa Saur)

  13. prosinec 2017

  Dočkáme se toho, že jednou copywritery nahradí roboti? V dohledné době asi ne, ale občas by se to hodilo - zejména když potřebujeme napsat hromadu textů, které jsou hodně podobné. Jak si ulehčit práci, aby to na výsledku nebylo moc vidět? Je lepší žádný text, nebo špatně generovaný? Podíváme se, jak si někdy můžeme pomoci, aniž bychom k tomu potřebovali nákladné specializované nástroje.

 • Copycamp2017 - Obsahová SEO strategie pro e-shop (Ondřej Bělský)

  13. prosinec 2017

 • Copycamp2017 - Strašák jménem GDPR (Petra Dolejšová)

  13. prosinec 2017

  Jaké noční můry přináší copywriterům? Umíte chodit v osobních údajích? O kom (čem) psát a čí jméno se nesmí vyslovit? Kdo za vaše právní přešlapy odpovídá? A co všechno o vás vím už teď? Pojďme se mrknout na nakládání s osobními údaji, až vám bude běhat mráz po zádech!

 • Copycamp2017 - Psaní v roztěkané době (Míša Mužíková)

  13. prosinec 2017

  Desítky e-mailů, pozvánky v kalendáři, notifikace z Trella, Basecampu a Messengeru. Jak v tom všem najít čas a sílu tvořit? A jak mít z psaní zase znovu radost? Autorské lifehacky a vědecké poznatky.

 • Copycamp2017 - Instagram: Jak bavit fanoušky v 15 sekundách (Michal Kotek)

  13. prosinec 2017

  Když si ve Stories nenatáčíte jen obličej, může to být i zábava aneb jak z fenoménu jménem Stories vymáčknout co nejvíc. Ať se baví fanoušci na vašem osobním i firemním profilu.

 • Copycamp2017 - Samo se to nepřečte: Vliv písma a grafiky na konverze (Ondřej Ilinčev)

  13. prosinec 2017

  Web je z 95 % písmo. Správnou volbou písma, velikosti a ostatních typografických zákonitostí dokážete zvýšit počet lidí, co si váš skvělý text přečtou. A pak ideálně udělají, co po nich chcete. Dám vám konkrétní doporučení a argumenty, jak bojovat s grafiky a designéry, aby měl váš text maximální úspěch. Protože ten text se sám nepřečte a my do děláme pro lidi, že jo.

 • Copycamp2017 ucdc workshop

  13. prosinec 2017

  UX designéři jsou mistři otázek. Ví, jak a především na co se zeptat. User Centered Design Canvas je "jejich" metoda, která vás provede sběrem důležitých informací o zákaznících a byznysu vašich klientů. Díky ní na nic zásadního nezapomenete a budete mít jasno o tonalitě, ale i argumentech, které použít.

 • Copycamp2017 workshop jak na klicovku

  12. prosinec 2017

  Analýza klíčových slov je studnicí nápadů pro obsah. Pro obsah, který je relevantní, přínosný, SEO friendly a který si zamilují čtenáři i roboti. Na workshopu vás naučíme, jak v klíčovce číst, jak zjištěné informace převést do praxe a jak ji vytěžit nejen pro tvorbu produktových stránek, ale i pro blog nebo třeba externí obsah.

Počet položek na stránce: 1-10 ze 249

1 2 3 4 13 25

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.