Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Affiliate marketing

Affiliate marketing je stále více využívány marketingový nástroj. Pro naše klienty zajišťujeme poradenství jak s přípravou programu, tak s provozem systému a akvizicí nových partnerů.

 • Získáte partnery, kteří vám budou přivádět zákazníky.
 • Připravíme pro vás optimální strategii affiliate programu.

Co je affiliate marketing

Princip affiliate marketingu je jednoduchý. Provozovatel webu vytvoří affiliate program a nabídne provizi každému partnerovi, který mu přivede návštěvníka či zákazníka. Provize je vyplácena vždy za určitou aktivitu (konverzi), například prodej, zaslání poptávky, registrace, návštěva, apod. Odměna bývá určena buď pevnou částkou (za návštěvníka, za prodej), nebo procentem z ceny zboží.

Na rozdíl od klasické reklamy se neplatí za umístění reklamy, ale až za přivedení návštěvníka či provedenou konverzi. Tento způsob propagace je pro provozovatele affiliate programu samozřejmě výhodnější a efektivnější. Partner má navíc vyšší motivaci reklamu na svém webu umístit na viditelné místo a dobře ji zacílit, protože tím zvyšuje pravděpodobnost získání odměny. Affiliate programy tedy mohou e-commerce projektům zvyšovat obrat, potažmo zisk.

Jak affiliate funguje technicky

 • Na web provozovatele (např. e-shop) je nainstalován software, který zajistí, že každá návštěva z webu partnera bude zaznamenána. V případě, že takový návštěvník například do 30 dnů nakoupí či provede jinou žádanou akci, bude partnerovi, který takového zákazníka přivedl, přiznána odměna.
 • Partner se pouze přihlásí do affiliate programu a ze svého webu odkáže na web provozovatele odkazem ve speciálním tvaru. Právě díky tomu dokáže systém rozeznat přivedené návštěvníky, resp. zákazníky.

Naše služby

 • Pro naše klienty připravíme strategii affiliate marketingu. Objektivně zhodnotíme, zda je vhodné partnerský program vůbec startovat. Pokud ano, doporučujeme produkty, na které by se měl zaměřit.
 • Navrhneme způsob, jak stanovit provize, jaký systém pro partnerský program využít a jaké reklamní formáty pro partnery připravit. 
 • Vytipujeme mu možné partnery a pomůžeme mu je oslovit. 
 • Průběžně vyhodnocujeme fungování programu a doporučujeme mu vylepšení, kterými přiláká více partnerů a zvýší jejich úspěšnost.

Proč spolupracovat s H1.cz?

 • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
 • Jsme partnerem Google
 • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Správa PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od H1.cz zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaně, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Strategie e-mail marketingu

Chcete naplno nastartovat jeden e-mail marketingu? Sestavíme pro vás strategii, díky které efektivně dosáhnete vámi stanovených cílů.

Průběžné SEO

Chcete pro svůj web více návštěvníků a konverzí? Chcete aby byl váš web ve vyhledávačích dobře vidět? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

Mediální plánování

Buďte vidět na nejprestižnejších českých stránkách. Navrhneme efektivní strategii propagace vašich produktů či služeb na nejnavštěvovanějších českých webech a připravíme optimální mediální plán.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.