Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Analýza klíčových slov

Perfektní znalost klíčových slov, která se vážou k vašemu projektu, je tím nejdůležitějším pro to, abyste mohli začít zvyšovat návštěvnost svého webu z vyhledávačů.

  • Získáte souhrn klíčových slov, na které byste se v rámci optimalizace měli zaměřit.
  • Zanalyzujeme weby vašich konkurentů.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Co je analýza klíčových slov a konkurence

Analýza klíčových slov je podrobný rozbor slov a frází, které jsou pro vás relevantní z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Prozradí, na jaké fráze se v rámci SEO zaměřit, dá základní doporučení, jak s klíčovými slovy pracovat, a obsahuje i analýzu konkurenčních webů.

V čem vám analýza pomůže

Analýza klíčových slov je stěžejním dokumentem pro stanovení strategie online marketingu jako celku. Je nezbytným prvním krokem optimalizace pro vyhledávače, neboť umožní zaměřit se na ty fráze, které jsou z hlediska marketingu vysoce atraktivní a zároveň vám umožňují překonat vaši konkurenci. Prozradíme vám, na která slova byste se při optimalizaci svého webu měli zaměřit a jak je vhodně zapracovat.

Jak vypadá analýza klíčových slov

Získáte seznam vybraných klíčových slov, které mají maximální hledanost, takže mají potenciál přivést vám více návštěvníků a zákazníků, jsou vysoce relevantní k oboru vašeho webu a zároveň jsou co možná nejméně konkurenční. Slova jsou rozřazena do kategorií a ke každému z nich jsou přiřazeny nejvhodnější vstupní stránky webu. Součástí analýzy je detailní vysvětlení, proč jsme zvolili právě tato konkrétní slova, a návod jak se slovy efektivně pracovat. V příloze dostanete seznam všech slov a frází, kterými jsme se při přípravě analýzy zabývali. U každého jednotlivého slova získáte informace o jejich hledanosti, dozvíte se pozici, na které se u něho váš web objevuje ve výsledcích vyhledávání a posoudíme i jejich konkurenceschopnost.

V rámci analýzy klíčových slov získáte i informace o svých konkurentech. Součástí dokumentu je i shrnutí dvaceti webů, které se při přípravě analýzy projevily jako nejkonkurenčnější. Dozvíte se, jak jsou tyto stránky hodnoceny, jak kvalitní odkazové portfolio mají a na které fráze se ve vyhledávání umisťují. Tři nejvýznamnější konkurenty posoudíme i z hlediska onpage faktorů.

Proč spolupracovat s H1.cz?

  • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
  • Jsme partnerem Google
  • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Strategie linkbuildingu

Rozhodujete se, zda bude mít budování zpětných odkazů nějaký přínos pro váš web? Nebo se linkbuildingu již sami věnujete a rádi byste své aktivity rozšířili i o pokročilejší metody? Strategie linkbuildingu vám ukáže cestu.

SEO analýza

Rozbor stránek z pohledu SEO je prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti a přesnějšímu zacílení. Prověříme váš web, zjistíme, kde děláte chyby, a poradíme vám, jak je napravit.

Průběžné SEO

Chcete pro svůj web více návštěvníků a konverzí? Chcete aby byl váš web ve vyhledávačích dobře vidět? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

Odstraňování penalizací vyhledavačů

Obdrželi jste penalizaci od vyhledávačů? Identifikujeme její typ, pomůžeme vám ji odstranit a vytvoříme vám dlouhodobou strategii tvorby kvalitní SEO.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.