Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Průběžné SEO

Chcete pro svůj web více návštěvníků z přirozeného vyhledávání? Chcete, aby byl váš web ve výsledcích vyhledávání dobře vidět? Rádi byste více dokončených konverzí? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

  • Váš web budeme optimalizovat tak, abychom dosáhli vašich cílů.
  • Přivedeme vám více relevantních návštěvníků.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Co je průběžné SEO

Internetové vyhledávače jsou celosvětově největším zdrojem návštěvnosti webových stránek. Ovšem jen některých těch, které jde ve vyhledávačích relevantním dotazem snadno nalézt. V rámci průběžného SEO usilujeme o to, aby váš web co nejlépe odpovídal potřebám vyhledávačů, a tím i uživatelů internetu. Vždy se v maximální možné míře snažíme, aby naše optimalizace směřovala k naplňování vámi stanovených cílů a očekávání.

Co vám průběžné SEO přinese

Optimalizace pro vyhledávače má zdánlivě jediný cíl: zviditelnit optimalizované stránky ve vyhledávačích tím, že se na často kladené dotazy zobrazí na předních místech výsledků hledání, a dosáhnout tak podstatného zvýšení návštěvnosti. Do hry však vstupuje i druhý faktor, o kterém některé SEO agentury tolik nemluví - cílení návštěvnosti. Právě vysokou mírou cílení se zejména fulltextové vyhledávače liší od všech ostatních zdrojů návštěvnosti. Uživatelé vyhledávačů obvykle přesně vědí, co chtějí, požadují to právě teď a na dobře optimalizovaných stránkách to nacházejí. Optimalizace pro vyhledávače proto není jen metodou zvyšování návštěvnosti a zisku majitele webu, ale též službou zákazníkům, kteří ji umí ocenit a odvděčit se důvěrou a věrností. Tím se optimalizace pro vyhledávače podílí na budování a posilování značky.

Co zahrnuje SEO

Váš web budeme průběžně monitorovat a upozorňovat vás na případné problémy a možná rizika, která by mohla dosahování vašich cílů komplikovat. V rámci SEO průběžně navrhujeme změny na vašem webu, které vám usnadní dosahovat dobrých výsledků ve vyhledávačích, a tím přivádíme relevantní návštěvnost.

Nedílnou součástí SEO je také efektivní získávání kvalitních zpětných odkazů. Ty jak dále pomáhají výsledkům webu ve vyhledávačích, tak i přivádí přímou návštěvnost na váš web.

Sledujeme aktuální trendy v oblasti optimalizace pro vyhledávače, upozorňujeme vás na zajímavé příležitosti a varujeme před možnými problémy. O rostoucí návštěvnosti vašeho webu vás informujeme v pravidelných měsíčních reportech.

Proč spolupracovat s H1.cz?

  • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
  • Jsme partnerem Google
  • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

SEO analýza

Rozbor stránek z pohledu SEO je prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti a přesnějšímu zacílení. Prověříme váš web, zjistíme, kde děláte chyby, a poradíme vám, jak je napravit.

Copywriting

Jediné, čím mohou webové stránky splnit svůj obchodní cíl, je jejich obsah. Vzhled může zaujmout, vytvořit atmosféru, získat důvěru. Prodává ale text.

Analýza klíčových slov

Perfektní znalost klíčových slov, která se vážou k vašemu projektu, je tím nejdůležitějším pro to, abyste mohli začít zvyšovat návštěvnost svého webu z vyhledávačů.

Průběžný linkbuilding

Linkbuilding je jednou z nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů vám zaručí zvýšení návštěvnosti přímo skrze odkazy stejně jako zlepšení pozic ve vyhledávačích.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.