Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Google vybral Věrku Koukalovou z H1.cz jako svého Google Certified Trainera

20. červen 2014

Společnost Google po celém světě pravidelně vybírá špičkové odborníky věnující se v online marketingu Google produktům - především Google Adwords a Google Analytics. Letos poprvé vybírala v i Čechách a na Slovensku a jednou z nových členek týmu i Věrka Koukalová a agentury H1.cz.

Certifikát v České republice získalo sedm expertů. Každý má odlišný záběr a cílovou skupinu. Věrka Koukalová jako Google Certified TrainerKlíčovým produktem Věrky je Google Adwords. Obecně je v online marketingu její doménou strategické směřování klientů a produkty spadající do vertikály Search v oddělení Performance Advertising.

Certifikát je benefitem i pro agenturu

Ačkoliv se zdá, že tento certifikát je benefitem především pro jeho držitele, já vidím naopak velký přinos pro samotnou agenturu,“ říká Koukalová. Google Certified Trainer je prestižní certifikát, který držitele opravňuje a zároveň zavazuje školit a přednášet pod záštitou Google. Lektor samozřejmě může nadále využívat vlastní nebo agenturní značku, pod kterou vystupuje.

Hájedničce poskytuje tento úspěch další podstatný dílek do skládačky online marketingu a brand awareness. Kromě toho certifikát výrazně podpoří již zaběhlá školení reklamy a marketingu.

Školení jako součást byznys plánu agentur

Školení, ať už klientská nebo pro veřejnost, jsou v konzultačních agenturách jako je H1.cz součástí nabídky produktů. Se správnými lektory a business plánem se školení mohou stát významnou součástí finančního plánu společnosti. A certifikát školitele k tomu může výrazně přispět.

Pro H1.cz byla vždy jedním ze základních pilířů její existence i edukace trhu v oblasti online marketingu. Díky certifikátu může tyto snahy rozšířit. Věrka Koukalová se i nadále bude v H1.cz věnovat školení veřejnosti, klientů či neziskových organizací, nyní s výraznou podporou od Googlu. 

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

Zavřít



Zavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.