Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

H1.cz se stala jednou z pěti certifikovaných agentur Sklik

15. leden 2015

15. ledna 2014

Na podzim loňského roku Seznam představil nový program certifikovaných agentur pro Sklik a 13. ledna zveřejnil jejich seznam. Mezi 5 oceněnými je i výkonnostní agentura H1.cz.

Sklik se formou certifikace rozhodl zpřehlednit nabídku agentur klientům, kteří hledají pro své PPC kampaně odborné specialisty. V prvním sledovaném čtvrtletí hodnotil agentury na základě několika kritérií: agentura musí zaměstnávat alespoň 2 PPC specialisty, spravovat kampaně nejméně 10 klientům a nabrat zkušenosti na minimálním spravovaném objemu investic klientů ve výši 1 milion Kč měsíčně. Dále Sklik od agentur požaduje transparentní přístup ke svým klientům a pravidelné sdílení know-how.

Pro klienta je pak na druhé straně výhodou fakt, že certifikovaná agentura získá přístup k nadstandardním informacím, školením, přednostní přístup k novinkám a další benefity.

„Jsme moc rádi, že se Seznam rozhodl certifikovat agentury a my se staly jednou z prvních oceněných. Klienti se na takové agentury mohou s důvěrou obrátit. Je to skvělý krok, jak ukázat na trhu na vhodného partnera pro PPC,“ zhodnotila certifikaci Performance Advertising Manager H1.cz Věrka Koukalová.

Agentura H1.cz byla založena v roce 2005. Mezi současné klienty agentury patří Home Credit, Generali, Vodafone nebo Allegro Group. H1.cz je partnerskou agenturou Google a držitelem ocenění Internet Effectiveness Awards, WebTop100 nebo Česká cena za PR. Je považována za jedničku na trhu v oblasti výkonnostního marketingu.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.