Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Hájedničkové kurzy online na seduo.cz

13. červenec 2017

Chcete si doplnit své znalosti z oblasti online marketingu, ale naše pražská školení jsou pro vás z ruky?  Máme pro vás dobrou zprávu! Ve spolupráci se Seduo.cz jsme natočili 3 online kurzy, které na sebe tematicky navazují, ale smysl vám budou dávat i jednotlivě.

Začít můžete školením Analýza klíčových slov s Pavlem Pajkrtem. Dozvíte se, jaké dotazy lidé na internetu nejčastěji vyhledávají, jak klíčovka vzniká a proč stojí za to pustit se do její přípravy. Pavel vám řekne i to, jak sesbíraná data nejlépe analyzovat, abyste z analýzy klíčových slov vytěžili co nejvíc.

Navazujícím kurzem Jak na texty, díky kterým vás najdou vás provede Lucka Štěrbová. Naučíte se pracovat s klíčovými slovy a zjistíte, jak pomocí nich budovat kvalitní obsah. Školení je ideální pro začínající copywritery, majitele e-shopů i SEO specialisty.

Nastavení PPC kampaní s analýzou klíčových slov se bude hodit všem začínajícím PPCčkařům i těm, kteří už si PPC kampaně nějakou dobu sami spravují. Díky Martinovi Matějkovi totiž zjistíte, jaké možnosti inzerce PPC reklama nabízí a jakým způsobem je dobré přemýšlet při tvorbě reklam. V neposlední řadě se podíváte na pár příkladů, jak pracovat s výsledky analýzy klíčových slov a jak jednoduše navrhnout základní strukturu kampaní.

A máme pro vás i pořádnou dávku soft skills, na které je expert náš vrchní velitel Filip Kahoun. V prvním videu se naučíte, Jak být sám sobě lídrem. Druhé školení je zaměřené na Úspěšné vedení týmů a je určené pro začínající i profesionální lídry. Poslední kurz vám pak odtajní Jak nastartovat vítěznou strategii.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.