Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

H1.cz má již dva certifikované profesionály Googlu

05. prosinec 2005

Společnost H1.cz získala již druhého certifikovaného profesionála Googlu (Qualified Google Advertising Professional) a založila specializované oddělení pro správu PPC kampaní. Stalo se tak 1. prosince, kdy do H1.cz nastoupil Jaromír Klimek, přední český odborník na reklamní systém Google AdWords.

Jaromír Klimek se narodil 23. 7. 1971 a v roce 1996 absolvoval Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity obor matematika-fyzika. Pracoval v softwarovém průmyslu a několik posledních let se v rámci projektu Umíme.cz věnoval webdesignu, internetovému marketingu a zejména reklamnímu systému Google AdWords.

V prosinci 2004 složil kvalifikační zkoušky Googlu a stal se tak druhým českým držitelem titulu Qualified Google Advertising Professional. Prvním majitelem tohoto titulu v České republice je spoluzakladatel H1.cz Marek Prokop, který zkoušku složil o měsíc dřív, jako jeden z prvních sta uchazečů na světě.

Jaromír Klimek bude v H1.cz zodpovídat za nově zřízené oddělení reklamy typu PPC (pay per click – placené za klik), jehož budoucnost vidí David Špinar, ředitel H1.cz, optimisticky:

PPC reklama ve vyhledavačích je ve světě nejrychleji rostoucím segmentem on-line reklamy vůbec a tento trend se začíná projevovat i v ČR. H1.cz již nyní spravuje reklamní kampaně v systémech Google AdWords a eTarget několika desítkám klientů a poptávka neustále roste. Musíme na ni být kapacitně a zejména kvalitativně připraveni. Z tohoto pohledu je uznávaný odborník na PPC Jaromír Klimek tím nejlepším, koho jsme mohli získat.

O reklamním systému Google AdWords

Reklamní systém Google AdWords zajišťuje zobrazování placených odkazů ve vyhledavači Google, ve stovkách jeho partnerských vyhledavačů po celém světě (např. AOL či Ask.com, v ČR Seznam a Tiscali.cz) a na tisících obsahových webů. Jedná se o cílenou internetovou reklamu placenou za klik v cenách až o několik řádů nižších, než je obvyklé u jiných forem on-line reklamy.

Více informací o Google AdWords najdete na adrese adwords.google.com.

O titulu Qualified Google Advertising Professional

K získání titulu Qualified Google Advertising Professional musí uchazeč složit náročné zkoušky prověřující jeho odbornost a poté nejméně 90 dní spravovat kampaně klientů v určitém finančním objemu. V ČR jsou zatím pravděpodobně jen čtyři držitelé tohoto titulu, z toho dva pracují pro H1.cz.

Více o titulu Qualified Google Advertising Professional najdete na adrese adwords.google.com/select/ProfessionalWelcome.

O H1.cz

Společnost H1.cz byla založena společenskou smlouvou v září tohoto roku a nyní čeká na zápis do Obchodního rejstříku. Obchodní činnost zatím vykonávají společníci v rámci svých firem, které v oboru internetového marketingu působí na českém trhu již od druhé poloviny 90. let. Mezi významné klienty zakládajících společníků patří např. ČEZ, portál Atlas.cz, MaMaison Residences, EuroAgentur Hotels & Travel a další.

Zakládající společník H1.cz Marek Prokop od roku 2004 vyučuje reklamní systém Google AdWords v pravidelných kurzech, kterými prošlo již asi 200 absolventů.

Více informací o H1.cz naleznete na adrese www.h1.cz.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.