Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Optimalizace firemní prezentace v katalogu Firmy.cz

Katalog Firmy.cz společnosti Seznam představuje velmi důležitý zdroj návštěvnosti firemních webů. Využívá jej bezmála půl milionu českých firem. Seznam nabízí v rámci tohoto katalogu řadu placených služeb, díky kterým se pro vás Firmy.cz mohou stát nejen nejvýznamnějším zdrojem návštěv, ale i serverem, který přivádí mnoho nakupujících zákazníků.

 • Získáte konkrétní doporučení vedoucí k efektivnějšímu využívání katalogu. 
 • Skrze Firmy.cz získáte další relevantní návštěvníky a zákazníky.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Kdo optimalizaci zápisu na Firmy.cz využije

Optimalizaci ocení e-shopy a weby s rezervačními systémy (ubytování, letenky, zájezdy), ale i klasickým prodejem (elektro, kosmetika, vybavení pro zahradu) či službami (stěhování, bankovnictví, pohostinství).

Analýzu a optimalizaci primárně zaměřujeme na obchodní účinnost (sledování konverzí v Google Analytics). Doporučujeme ji ale i obsahovým nebo firemním webům bez e-shopu nebo prodejních cílů, kdy pak analyzujeme především kvalitu návštěv (indikátorem úspěchu je počet, hloubka a trvání návštěv).

Od 1. dubna 2014 je zápis do nejnavštěvovanějšího firemního katalogu Firmy.cz zdarma, vyladění firemního zápisu proto může být velkým přínosem jako pro velké, tak i ty nejmenší firmy s nižšími rozpočty.

V čem vám optimalizace pomůže

Optimalizace zápisu do katalogu Firmy.cz vám ušetří zbytečné náklady, může výrazně zvýšit návštěvnost i obrat vašeho webu.

Zápis jako takový je nyní zdarma, pokud však budete chtít být v rámci vyhledávání i kategorií více vidět, musíte si za to připlatit. Když tyto placené služby doporučují jejich přímí obchodníci, jejich nabídka může být neadekvátní a optimalizaci zbytečně prodražit.

My vám poradíme, kde peníze alokovat nejvýhodněji a kde se naopak investice nevyplatí. Najdeme aktuální nedostatky a navrhneme vylepšení k maximálnímu výkonu. Nastavíme systém sledování výkonnosti a samozřejmě zoptimalizujeme text vašeho zápisu.

Co v rámci služby dostanete

1. Analýzu dosavadního stavu

Seznámíme se s vaším oborem a aktuálním stavem zápisu. Poté zanalyzujeme jeho dosavadní účinnost a přínos vašemu byznysu.

2. Optimalizaci firemního zápisu

Firemní zápis je nyní zdarma. Proč si ho tedy nevyladit k dokonalosti? Kompletně zoptimalizujeme váš zápis a budeme sledovat jeho účinnost.

 • Upravíme zápis napříč všemi pobočkami tak, aby obsahoval aktuální informace a naplno využíval všech bezplatných možností Seznamu.ybírat kategorie i lokality, kam se nejvíce vyplatí investovat.
 • Zoptimalizujeme popis vaší činnost tak, aby text byl uživatelsky přívětivý, splňoval všechna pravidla a zároveň měl pozitivní vliv na viditelnost vaší firmy v katalogu.
 • Zapíšeme vaši firmu do všech relevantních kategorií.
 • Optimálně rozložíme vámi alokovaný rozpočet.
 • Nastavíme systém měření.
 • Doporučíme další možnosti rozvoje, např. vkládání akčních nabídek.
 • Obstaráme za vás veškerou komunikaci se Seznamem.

3. Dlouhodobou optimalizaci (placený zápis)

Pozice vaší firmy v rámci katalogu se mohou měnit každý den – a sledovat tyto změny je časově velmi náročné. Aby byl zápis na Firmy.cz dlouhodobě účinný, vyžaduje pravidelnou péči, strategickou optimalizaci a aktualizaci.

Pomůžeme vám:

 • Vybírat kategorie i lokality, kam se nejvíce vyplatí investovat.
 • Optimálně rozkládat váš rozpočet. 
 • Hlídat cílené pozice.
 • Pracovat s vašimi denními rozpočty a postarat se o jejich efektivní alokaci. 

Firmy.cz se neustále vyvíjí, Seznam přichází s inovacemi – a je nutné být neustále v obraze. S námi toto můžete pustit z hlavy! Postaráme se i o zapracování veškerých novinek a změn v katalogu vám na míru.

Proč spolupracovat s H1.cz?

 • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
 • Jsme partnerem Google
 • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Správa PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od H1.cz zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaně, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Mediální plánování

Buďte vidět na nejprestižnejších českých stránkách. Navrhneme efektivní strategii propagace vašich produktů či služeb na nejnavštěvovanějších českých webech a připravíme optimální mediální plán.

Affiliate marketing

Affiliate marketing je stále více využívány marketingový nástroj. Pro naše klienty zajišťujeme poradenství jak s přípravou programu, tak s provozem systému a akvizicí nových partnerů.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.