Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

PPC audit

Propagujete svůj web pomocí PPC kampaní ve vyhledávačích a obsahové síti, ale nejste si jisti jejich efektivitou? Neplní kampaně vaše cíle tak, jak byste si představovali? Neutrácejte další peníze neefektivně. Nechcete-li správu svých kampaní prozatím svěřit specializované agentuře, nechte si kampaně detailně zhodnotit s využitím metodik sestavených na základě dlouholetých každodenních zkušeností se správou a optimalizací PPC kampaní.

 • Posoudíme a zhodnotíme vaše stávající PPC kampaně.
 • Poradíme vám, jak snáze dosáhnete vámi vytyčených cílů.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Co je PPC audit

PPC audit je detailní zhodnocení vašich existujících PPC kampaní. Dostanete doporučení pro zlepšení kampaníve vyhledávání a obsahové síti, které vás při další optimalizaci nasměrují správným směrem. Ukážeme vám konkrétní místa, kde chybujete a poradíme vám, jak tato místa zlepšit.

S čím vám audit pomůže

V auditu reklamních kampaní ve vyhledávačích a obsahové síti se věnujeme všem důležitýmaspektům, které ovlivňují efektivitu vašich kampaní v Google Ads a Skliku:

 • Posoudíme potenciál reklamy ve vyhledávačích a obsahové síti pro váš byznys. Zároveň zhodnotíme reálnost dosažení vámi vytyčených cílů a vaši konkurenci v placeném hledání.
 • Detailně prověříme, zda logická struktura, nastavení účtu a rozsah kampaní odpovídá stanoveným cílům a potenciálu. Prověříme i správnost jazykového a lokálního cílení a správnost nastavení měření výsledků kampaní.
 • Zanalyzujeme cenové nabídky v jednotlivých sestavách vaší kampaně a navrhneme jejich úpravy tak, abyste z kampaně těžili maximum. Zkontrolujeme, zda nastavení rozpočtů a cen neomezují kampaň.
 • Zaměříme se na relevanci a obchodní potenciál klíčových slov. Navrhneme způsob, jakým rozšířit sestavy klíčových slov, a dosáhnout tak vyššího zásahu ve vyhledávání. Vyhodnotíme, které skupiny slov vaší kampani pouze neefektivně čerpají rozpočet, pomůžeme vám navrhnout vylučovací slova, která cílení vaší kampaně zpřesní.
 • Zhodnotíme texty vašich kampaní a navrhneme možnosti, jak můžete své inzeráty psát lépe. Přivedou vám více potenciálních zákazníků. Ověříme, zda návštěvníky z reklamních kapaní přivádíte na nejvhodnější stránky vašeho webu.
 • Pokud využíváte i kampaně v obsahové síti, ať už kontextové, cílení na umístění, zájmy, nebo témata v Google Ads, poradíme vám, jak zacílit lépe. Naučíme vás pracovat s cílením v obsahové síti odlišným způsobem než s kampaněmi určenými pro vyhledávání. Pokud obsahovou síť nevyužíváte, přestože to pro váš obor může být zajímavé, navrhneme způsob, jakým můžete začít.

Proč spolupracovat s H1.cz?

 • Jsme součástí Ataxo Group, největší online marketingové agentury ve střední Evropě
 • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
 • Jsme partnerem Google
 • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Reklama na Facebooku

Jistě znáte jednu z nejrychleji rostoucích sociální sítí, sdružující dnes již přes 1 milion Čechů. Z pohledu marketérů je její oblíbenou součástí prostor pro placenou reklamu, tak zvané Facebook Ads.

Správa PPC kampaní

Nechte si od nás navrhnout strategii, strukturu i vhodné metriky úspěšnosti propagace. Správa PPC kampaní od H1.cz zahrnuje i průběžný monitoring a optimalizaci PPC kampaně, o kterých vás budeme pravidelně informovat.

Display reklama

I display reklamu lze vnímat výkonově. Sestavíme optimální strategii display kampaní a připravíme vhodné kreativy. Kampaň průběžně vyhodnocujeme a optimalizujeme tak, aby co nejvíce podpořila vaše obchodní cíle.

Audit sociálních sítí

Neplní vaše aktivita na sociálních sítích vaše představy a cíle? Rádi byste v této oblasti vytěžili více? Vaše dosavadní působení zhodnotíme a poradíme vám, jak odstranit případné nedostatky a svou aktivitu rozšířit.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.