Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

HPmarket.cz

Zavedený e-shop HP market je u zákazníků oblíben především pro svou širokou nabídku zboží a skvělý zákaznický servis. HP market prodává počítače Hewlett-Packard již od roku 1999 a zastává významné místo na českém trhu.

Pro HP market zajišťujeme nejen SEO, ale od loňského roku máme ve správě i PPC kampaně. Hlavním cílem kampaní je zvyšovat prodeje i přes velkou konkurenci, která v oboru panuje. PPC kampaně stabilně tvoří 12% podíl na obratu i návštěvnosti. Díky tomu, že v kampaních propagujeme velké množství produktů, jsou pro zákazníky velice atraktivní a nám se tak daří neustále snižovat cenu za proklik.

„V současné konkurenci se už bez reklam neobejdete, pokud se chcete udržet na špičce v oboru. PPC kampaně vedené odborníky z H1.cz jsou pro nás ideálním řešením. Díky cílení můžeme efektivně oslovit velký počet potencionálních zákazníků a nabídnout jim to, co hledají.“

PPC reklama si získává stále větší oblibu díky možnostem precizního cílení a výrazné pozici ve vyhledávači. Efektivní a strategicky dobře zvládnutá PPC kampaň může zvýšit vaše zisky o desítky procent. Svěřte svou PPC reklamu do rukou H1.cz a přiveďte na svůj web nové zákazníky.

hpmarket.png

Řekli o nás

„V současné konkurenci se už bez reklam neobejdete, pokud se chcete udržet na špičce v oboru. PPC kampaně vedené odborníky z H1.cz jsou pro nás ideálním řešením. Díky cílení můžeme efektivně oslovit velký počet potencionálních zákazníků a nabídnout jim to, co hledají.“

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.