Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

SEO analýza

Rozbor stránek z pohledu optimalizace pro vyhledávače (SEO) je prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti a přesnějšímu zacílení. Prověříme váš web, zjistíme, kde děláte chyby, a poradíme vám, jak je napravit.

 • Posoudíme váš web z hlediska SEO.
 • Poradíme vám, jak odstranit problémy vašeho webu.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Co je SEO analýza

SEO analýza komplexně shrnuje nedostatky vašich webových stránek z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Obsahuje posouzení technických a obsahových faktorů vašeho webu stejně jako zhodnocení vašeho odkazového profilu.

Co vám SEO analýza přinese

Prostřednictvím SEO analýzy zjistíte, v jakém stavu je váš web z hlediska SEO. Prozkoumáme technické faktory vašeho webu a dáme vám doporučení jak případné nedostatky řešit. Zaměřujeme se i na obsah stránek a poradíme vám, jak upravit texty a další obsah, aby vyhovoval potřebám vyhledávačů. Zanalyzujeme vaše odkazové portfolio a poradíme vám jak jej efektivně rozvíjet.

Jak vypadá obsah SEO analýzy

V rámci SEO analýzy konkrétně:

 • Posoudíme váš výběr klíčových slov a případně vám navrhneme vhodnější. Ani první místo ve vyhledávači nepřinese úspěch, pokud se jedná o dotaz, který nikdo neklade nebo který přesně nevystihuje téma vašich stránek.
 • Zjistíme aktuální pozice vašich stránek ve fulltextových vyhledávačích a poradíme vám konkrétní postupy, jak je zlepšit.
 • Zkontrolujeme přístupnost stránek pro roboty vyhledávačů a nalezneme případné chyby bránící vyhledávačům stránky procházet a zařazovat do svých databází.
 • Prověříme, zda navigační struktura a způsob provázání vašich stránek maximálně posiluje jejich šanci na nalezení ve vyhledávačích.
 • Ověříme, zda na vaše stránky odkazuje dostatečný počet stránek jiných, a doporučíme vám postupy, jak tyto tzv. zpětné odkazy, pro úspěch ve vyhledávačích velmi důležité, dále rozvíjet.
 • Prověříme, zda mimoděk nepoužíváte zakázané postupy, které vyhledávače trestají snížením ohodnocení, či dokonce vyřazením z databáze.
 • Zkontrolujeme použitelnost a účinnost stránek, přes které na web přicházejí návštěvníci z vyhledávačů, a poradíme vám, jak lépe dosáhnout vašich obchodních cílů.
 • Součástí rozboru je i osobní schůzka, na které se společně setkáme poté, co si pročtete výsledný dokument. Během ní probereme všechny důležité body analýzy a zodpovíme vaše případné dotazy.

Proč spolupracovat s H1.cz?

 • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
 • Jsme partnerem Google
 • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Analýza klíčových slov

Perfektní znalost klíčových slov, která se vážou k vašemu projektu, je tím nejdůležitějším pro to, abyste mohli začít zvyšovat návštěvnost svého webu z vyhledávačů.

Copyediting

Odborná úprava vámi vytvořených textů vede k snadnějšímu dosahování obchodních cílů. Obsah webu vám upravíme, aby byl čtivější a přesvědčivější.

Průběžné SEO

Chcete pro svůj web více návštěvníků a konverzí? Chcete aby byl váš web ve vyhledávačích dobře vidět? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

Odstraňování penalizací vyhledavačů

Obdrželi jste penalizaci od vyhledávačů? Identifikujeme její typ, pomůžeme vám ji odstranit a vytvoříme vám dlouhodobou strategii tvorby kvalitní SEO.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.