Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Základní informace ke školením

Přihlášení na kurz

Nejjednodušším způsobem, jak se na vámi vybraný kurz přihlásit, je zaslat přihlášku prostřednictvím webu www.h1.cz, kde naleznete kompletní nabídku kurzů H1.cz s.r.o.

Po zvolení daného kurzu stačí pouze vyplnit formulář a odeslat. Objeví se vám stránka s potvrzením, že se objednávka v pořádku odeslala.

Pokud nám bude nějaká informace chybět, obratem se na ní e-mailem zeptáme. Osobní informace z kontaktního formuláře nebudou poskytnuty třetí straně.

Po odeslání objednávky

Po odeslání objednávky se vám zobrazí potvrzovací stránka, že objednávka byla přijata. Dále vás budeme e-mailem informovat, že jsme objednávku obdrželi a zašleme vám zálohovou fakturu v elektronické podobě.

Pokud zálohovou fakturu nezaplatíte do dne splatnosti, nemůžeme vám garantovat, že vámi rezervované místo nebude při opožděném zaplacení obsazeno.

Po zaplacení zálohové faktury vás budeme o zaplacení informovat, poštou vám pošleme daňový doklad a vaše místo na školení vám budeme od této chvíle garantovat. Také dostanete podrobnější informace k místu školení.

Co zahrnuje cena kurzu

V ceně kurzu je zahrnuto standardní občerstvení (káva, voda), vydání certifikátu o absolvování kurzu, tištěné studijní materiály.

Dále 14 dnů po skončení kurzu máte nárok na dotazy na vašeho lektora, které se týkají obsahu kurzu. Naši lektoři jsou odborníci z praxe a proto na vaše dotazy mohou odpovědět skutečně kvalifikovaně.

Vystavení certifikátu

Certifikát pro absolventy školení
Certifikát pro absolventy školení

Po absolvování kurzu od nás získáte lektorem podepsaný certifikát s uvedením vašeho jména, data a názvu školení.

Slevy

Aktuální informace o slevách najdete na stránce stránce o slevách.

Otevřená školení

Otevřená školení jsou taková školení, která nemají určený termín konání. Na školení se mohou účastníci nezávazně zaregistrovat a v okamžiku, kdy je na školení přihlášen minimální počet osob, jsou registrovaní účastníci informováni o novém termínu. 

Storno podmínky školení H1.cz

Informace o storno podmínkách najdete na speciální stránce storno podmínek.

Místa, kde se školí

Aktuální místa, kde školení probíhají, najdete vždy na stránkách konkrétních kurzů.

Informace, jak se dostanete na tato místa jsou na speciální stránce.

Začátek a konec kurzu

Termíny jednotlivých kurzů jsou uvedeny na našich webových stránkách. Celodenní kurzy začínají v 10:00 a obvykle trvají do 17 až 18 hodin. Školení za dvě odpoledne začínají ve 14:00 a končí obvykle v 17:00. Školení rozdělené do 2 částí probíhá vždy ve dvou týdnech jdoucích po sobě ve stejném čase a na stejném místě. U školení, která trvají déle je tato informace uvedena v tabulce základních informací. Můžete odejít podle vlastní potřeby i dříve.

U celodenních školení je zpravidla mezi 12. a 13. hodinou přibližně hodinová přestávka na oběd. Oběd je v ceně školení a do restaurace se odchází spolu s lektorem. Školící místnost se v tuto dobu zamyká.

Kdo Vás bude školit

Oproti některým školícím centrům si zakládáme na tom, aby naši lektoři byli skutečnými odborníky z praxe. Díky tomu se od našich lektorů nedozvíte jen naučenou teorii, ale i informace z každodenní praxe.


Naše školení se týkají různých oborů, které vycházejí z podobného základu. Každý z lektorů zvládá všechny tyto oblasti, ale je specialista především na oblast, kterou školí.

Více o jednotlivých lektorech se dozvíte v detailních popisech kurzů.

Individuální školení – kurzy na míru

Standardně provádíme individuální školení. Individuální konzultace a kurzy je možno přizpůsobit podle vašich požadavků. Může se školit například více témat, více dnů. Individuální kurzy na míru se obvykle pořádají přímo u zákazníka. Více na stránce Firemní školení, kurzy a semináře.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.