Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Jednička v internetovém poradenství
a výkonnostním marketingu

Strategie linkbuildingu

Rozhodujete se, zda bude mít budování zpětných odkazů nějaký přínos pro váš web? Nebo se linkbuildingu již sami věnujete a rádi byste své aktivity rozšířili i o pokročilejší metody? Strategie linkbuildingu vám ukáže cestu.

  • Posoudíme současnou situaci.
  • Navrhneme detailní strategii včetně časového plánů.

Zaujala vás tato nabídka?

Objednejte si naše služby

nebo zavolejte na
234 299 800

Co je strategie linkbuildingu

V rámci přípravy strategie linkbuildingu zanalyzujeme odkazový profil vašeho webu a webů vašich konkurentů. Posoudíme vaši odkazovou popularitu a nalezneme další potenciál a prostor pro její další rozšiřování a zkvalitňování. Ukážeme vám další pokročilé způsoby a možnosti získávání kvalitních zpětných odkazů s přihlédnutím ke specifickým potřebám vašeho oboru.

Co vám strategie linkbuildingu přinese

Rozhodujete se, jestli pro vás má linkbuilding smysl a v jaké formě a intenzitě se mu máte věnovat? Pomůžeme vám udělat si obrázek o vašem postavení ve výsledcích vyhledávačů v rámci trhu ve srovnání s konkurenty, vyhodnotíme vaše dosavadní linkbuildingové aktivity a posoudíme vaše cíle. Strategie linkbuildingu je vhodné vypracovat i pokud se již linkbuildingu věnujete a rádi byste se pustili i do jeho pokročilých metod.

Jak vypadá obsah strategie

Strategie linkbuildingu je dokument sestávající ze tří částí. V úvodu zanalyzujeme váš stávající odkazový profil, posoudíme jej jak z hlediska kvantity, tak i kvality. Zaměříme se na faktory, jakými jsou relevance odkazu, texty zpětných odkazů, cílové stránky, jejich umístění na stránkách, různorodost odkazového portfolia a jeho vývoj v čase.

Ve druhé části se zaměříme na situaci na trhu ve vašem oboru. Posoudíme odkazová portfolia webů, které vy sami považujete za největší konkurenty nebo se jako konkurenti jeví na základě výsledků vyhledávání nejdůležitějších frází a klíčových slov. Uděláte si tak obrázek o postavení vašeho webu, situaci na trhu. Odhalíme specifika vašeho oboru a možná rizika, se kterými se můžete setkat.

Na základě těchto poznatků získáte doporučení, do jaké míry a v jaké intenzitě a formě se linkbuildingu věnovat. Navrhneme souhrn jednorázových i dlouhodobých aktivit a ukážeme vám zajímavé příklady z praxe, které vám pomohou vaše odkazové portfolio efektivně rozvíjet.

Proč spolupracovat s H1.cz?

  • Využíváme nejkvalitnější nástroje na trhu
  • Jsme partnerem Google
  • Naše hodnocení se odvíjí od našich výkonů

Související služby

Analýza klíčových slov

Perfektní znalost klíčových slov, která se vážou k vašemu projektu, je tím nejdůležitějším pro to, abyste mohli začít zvyšovat návštěvnost svého webu z vyhledávačů.

Průběžné SEO

Chcete pro svůj web více návštěvníků a konverzí? Chcete aby byl váš web ve vyhledávačích dobře vidět? V rámci průběžného SEO vybereme nejvhodnější postup, kterým dosáhnete svých cílů.

SEO analýza

Rozbor stránek z pohledu SEO je prvním krokem ke zvýšení návštěvnosti a přesnějšímu zacílení. Prověříme váš web, zjistíme, kde děláte chyby, a poradíme vám, jak je napravit.

Odstraňování penalizací vyhledavačů

Obdrželi jste penalizaci od vyhledávačů? Identifikujeme její typ, pomůžeme vám ji odstranit a vytvoříme vám dlouhodobou strategii tvorby kvalitní SEO.

Certifikáty a členství v odborných asociacích

Certifikovaná agentura Sklik Certifikovaná agentura Mergado

Všechny certifikáty

Uložit

Uložit

Uložit

Poznejte úspěšný příběh H1.cz

Za 10 let naší činnosti jsme se stali jedničkou na trhu, získali strategického partnera a nyní hodláme svou pozici upevnit i v rámci celoevropského trhu.

2005
Vzniká H1.cz
2008
Zakládáme firemní Facebook a Twitter
2009
Lupa vyhlašuje náš Twitter jako nejprofesionálnější profil v ČR
2010
Spravujeme největší útraty na trhu PPC reklamy
2011
Spojení firem Ataxo a H1.cz
2012
Spuštění nového webu H1.cz
2013
QUISMA a GroupM kupují Hájedničku
2014
CopyCampíme potřetí a stanujeme na IAC 2014

Zobrazit celý příběh H1.cz

Přihlaste se k odběru zpravodaje H1.cz

Odborné články a pozvánky na konference nebo školení, nové informace o lidech a nových projektech. Po registraci můžete stahovat naše mnohé publikace.

Přihlášením odběru souhlasím se zpracováním os. údajů dle zákona

ZavřítZavřít

Chcete si přečíst skvělý článek? Zajít na konferenci, kde přednáší (há)jendičky? A být v centru dění?

Registrujte se a sledujte aktuality ze světa online a výkonostního marketingu v našem Newsletteru.